Referanslar

EGE ÜNİVERSİTESİ

Ülkemizin en seçkin üniversitelerinden biri olan Ege Üniversitesi’ne otomat makinalarımızla hizmet vermekteyiz.

Tüm öğrenci ve eğitimcilerin günün her anında gerek sıcak içecek gerekse atıştırmalık yiyecek, soğuk içecek ihtiyaçlarını tek bir tuş ile ulaşabilecekleri otomatlarımız ile en uygun fiyat ve en iyi hizmet garantisini sunuyoruz.

BİLGİ ÜNİVERSİTESİ

Bilgi Üniversitesine ait Santral Kampüsü, Kuştepe Kampüsü, Dolapdere Kampüsüne 100 otomatla hizmet vermekteyiz.

İST. TEKNİK ÜNİ.

İstanbul’un en gözde üniversitelerinden biri olan İstanbul Teknik Üniversitesi'nin tüm kampüslerine’ne 100 otomatla destek vermeye devam ediyoruz.

İTÜ Maçka Kampüsü’nde yer alan; İşletme Fakültesi, Dil ve İnkilap Tarihi Bölümü, İngilizce, Konservatuar, İTÜ Vakfı ve İTÜ sosyal tesisleri bulunan Kampüste 20 otomatla öğrencilerin ve eğitimcilerin ihtiyaçları sağlanmaktadır.

CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ

Çeşitli tip ve özelliklerde; yiyecek-içecek, sıcak içecek, soğuk içecek otomatlarımızla hizmet vermeye devam ediyoruz.

OKYANUS KOLEJLERI

Türkiye genelilinde bulunan Okyanus Kolejleri'nin 21 şubesinde yiyecek ve içecek otomatlarımız ile hizmet vermekteyiz.

 

BEYÇELİK GESTAMP

Türkiye'nin en büyük üretim tesislerinden biri olan Beyçelik Gestamp fabrikasında 100'e yakın otomatımızla hizmet vermekteyiz.

MENGERLER OTOMOTİV

Türkiye’nin en büyük otomotiv markaları arasında yer alan Mengerler Otomotiv merkez binasına yiyecek ve soğuk-sıcak otomatlarımızla hizmet veriyoruz

ISTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA

Ülkemizin en seçkin üniversitelerinden biri olan İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa’ya 100 otomat makinası hizmeti vermenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Tüm öğrenci ve eğitimcilerin yiyecek-içecek otomatları ile ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

BURSA ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ

Otomat ve otomat sistemleri üzerine faaliyet gösteren Macgal Otomat; Bursa Uludağ Üniversitesi’nde çeşitli tip ve özelliklerde (yiyecek-içecek, sıcak içecek, soğuk içecek) otomatlarla hizmet vermeye devam ediyor. 

YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

Dünya sıralamasında ilk 500’de yer alan Yıldız Teknik Üniversitesi’ne “Magcal Cafe” hizmetinin yanı sıra 80 otomatla da hizmet vermeye devam ediyoruz.

Öğrenci ve eğitimcilerin diledikleri an sıcak-soğuk içeceğe ve atıştırmalıklara ulaşabildikleri otomatlarımız ile katkıda bulunmanın gururunu yaşıyoruz.

 

NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ

Trakya’nın yıldızı Namık Kemal Üniversitesi’ne 30 otomatımızla hizmet vermeye devam ediyoruz.