Operasyon

Operasyon

 

MACGAL otomat hizmeti nasıl işliyor?

MACGAL otomat yönetim sistemi, yoğun konumlar için mükemmel, sorunsuz, sürdürülebilir ve etkin satış çözümleri sunmak için oluşturulmuştur. Otomat servisimizi en üst kalitede sağlamak için bütün olanaklarımızı kullanıyoruz.

10 yılı  askın zamandır süregelen bilgi, birikim ve özenle birlikte otomatlarımızın her zaman temiz, dolu ve çalışır durumda olmasını sağlıyoruz. Çay, kahve, soğuk içecek ve atıştırmalıkları en sağlıklı şekilde müşterilerimize ulaştırıyoruz.

Ana ve yerel depolarımızla birlikte yaygın operasyon ağımızla güvenilir ve hızlı bir servis ağına sahibiz. Otomat hizmetimiz tüketici ihtiyaçlarına göre tasarlanmış olup, merkez ve bölge müdürlüklerimiz aracılığı ile 7 gün 24 saat siz müşterilerimize hizmet veriyoruz. Buna ek olarak yönetim takip sistemimiz sayesinde daha otomatın başına gitmeden otomatların ihtiyaçlarını biliyor ona göre planlamamızı yapıyoruz. Yine bu sistem sayesinde arızalarımızı görüyor, temizlik periyotlarımızı programlıyor, makinemizin her zaman aktif ve düzgün bir şekilde hizmet etmesini sağlıyoruz.

Ürün yönetimi ve satış deneyimini en üst düzeye çıkarmak için kendi mühendislerimiz tarafından geliştirilmiş telemetri sistemini kullanıyor, müşteri eğilimlerine göre ürün çeşitliliğimizi dizayn ediyoruz. Aynı zamanda pazardaki en yeni trendleri takip ediyor, müşterilerimizin en güncel ürünleri, otomatlarımızdan edinmesine olanak sağlıyoruz.

Nerelere otomat hizmeti sağlıyoruz?

Otomatlarımızı, Hastanelerde, Eğitim kurumlarında, Kurumsal  firmalarda ve fabrikalarda görmek mümkün. Bunların yanı sıra Havalimanları, Toplu Tasıma noktalarında da otomat hizmeti vermekteyiz. Fizibilitesi yapılıp müşteri potansiyelinin olduğunu düşündüğümüz her yerde otomat hizmeti sağlayabiliriz.