S-711 Yiyecek İçecek Otomatı İncele Türkiye'nin İlk Yerli Otomatı MACGAL OTOMAT Maske Otomatı S-802 İncele Hep Bir Adım Önde Macgal Teknolojisi
image

Macgal Group
Yön. Kur. Başkanı’ndan

Macgal Group; otomat sistemleri alanında 1998 yılından beri sektör tecrübesini, genç ve yenilikçi ekip ruhu ile birleştiren; kendisine duyduğu güveni, sunduğu kaliteli ve üstün hizmeti makinalarına da yansıtan güçlü bir kurumdur.

Yerli üretim otomat sistemleri, güneş enerjisi ile çalışan otomat sistemleri ve uluslararası düzeyde ödeme sistemleri ile dünya çapında ses getiren yenilikler üreten ve çağa ayak uyduran teknolojik sistemlerle yoluna devam etmektedir.

Ticaret hayatındaki tek ilkemiz olan çalışmak ve işimizi her şeyden önce tutma felsefesi firmamızı bugünlere taşımıştır.
Müşteri memnuniyeti ve güven ise, vazgeçilmez doğrularımızdır.

Macgal Group Yön Kur. Başk. Hakkı İyibaş

52

Kamu Kurumu

430

İşletme

26+

Hastane

11+

Üniversite
MACGAL OTOMAT

Türkiye’nin En Büyük
Otomat Markası

Macgal Otomat yönetim sistemi, yoğun konumlar için mükemmel, sorunsuz, sürdürülebilir ve etkin satış çözümleri sunmak için oluşturulmuştur. Otomat servisimizi en üst kalitede sağlamak için bütün olanaklarımızı kullanıyoruz.
23 yılı aşkın zamandır süregelen bilgi, birikim ve özenle otomatlarımızın her zaman temiz, dolu ve çalışır durumda olmasını sağlıyoruz. Çay, kahve, soğuk içecek ve atıştırmalıkları en sağlıklı şekilde müşterilerimize ulaştırıyoruz.

Macgal Otomat Hayatı Kolaylaştıran Teknolojiler Üretiyor.

İşletmenizde 7/24 çalışan dilediğiniz an sıcak-soğuk içecek ve atıştırmalık ihtiyaçlarını karşılayabileceğiniz Macgal Otomatları.

Profesyonel Teknik Destek Ekibimizle Her An Yanınızdayız.

Macgal Otomatları uzman teknik ekibi otomatlarınızın arıza, bakım tüm teknik destek süreçlerini yönetir.

Hastaneler

Hastanelerde 7/24 çalışan Macgal Otomatları

Türkiye’nin sağlık sektöründeki köklü geçmişe sahip olan Cerrahpaşa Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Celal Bayar Üniversite Hastanesi, İstanbul Üniversitesinde Hastanesi başta olmak üzere; Macgal’ın yüksek teknoloji sahibi otomatları ile donatılmıştır. 7/24 Otomat desteğiyle otomat sektörünün Türkiye’deki lider markası olan Macgal Otomat sağlık sektöründe yüzlerce markaya partner olmaya devam ediyor.

Eğitim Kurumları

Eğtim Kurumlarında Macgal Otomatları

İTÜ Kampüs’lerinde 60 otomat, Yıldız Teknik Üniversitesi’nde 80 otomat, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa’da 100 otomat ve Ege Üniversitesi’nde 110 otomat ve Okyanus Kolejleri’nde 50 Otomat Türkiye ve Avrupa’da bir çok eğitim kurumunda; öğrenci ve eğitimcilerin diledikleri an sıcak-soğuk içeceğe ve atıştırmalıklara ulaşabildikleri otomatlarımız ile katkıda bulunmanın gururunu yaşıyoruz.

İşletmeler

İşletmelerde Sıcak Soğuk İçecekler ve Atıştırmalık Otomatları

İ.E.T.T Metrobüs duraklarında ve Mengerler Otomativ’de açık-kapalı alanda kullanılabilen Macgal Otomatları ile çalışanlar ve misafirlerin sıcak-soğuk içecek ve atıştırmalık ihtiyaçlarını karşılayabilmeniz mümkündür.

MACGAL OTOMAT

Macgal’ın Yüksek Teknoloji Ürünü Otomatları ile Tanışın!

Macgal Otomat 2021 yılının ilk çeyreği itibari ile Dünya üzerinde 70 ülkeye otomat ihracatı gerçekleştiren ve Otomatlarında kullandığı teknolojiyi sürekli geliştirmeye yönelik arge yatırımları yapan Dünya üzerindeki sayılı otomat firmalarının başında gelir.

Muhteşem
Güç ve Denge

Üç yönlü köşebentler
geliştirilmiş menteşe

Uzaktan Takip
Sistemi

Modern telemetri
teknolojisi

Verimli
Kullanım Alanları

Geniş konforlu
Saklama alanları

Ödeme
Sistemleri

Tüm ödeme sistemleri
tam uyumlu

Image
Macgal Otomat

Vodafone 4.5G İşOrtağım Reklam Filmi

Macgal Otomat Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Hakkı İyibaş, Vodafone 4.5G İşOrtağım reklam filminde Ali Sunal ile birlikte %100 yerli otomat üretimi ve kullanılacak teknolojiyi anlatıyor.

PROJELER

Macgal Otomat
Türkiye’nin Her Yerinde

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this